Rezerwacje

Rezerwacje

„Rezerwacje oraz zapytania telefoniczne przyjmujemy od środy do niedzieli w godzinach 16:00-3:00

Zastanawiasz się gdzie spędzić wieczór? Co masz dziś w planach? Randkę, kontemplacje nad kuflem piwa, a może huczne wyjście ze znajomymi? Zadzwoń albo napisz, a znajdziemy odpowiednie dla Ciebie miejsce oraz zadbamy o to by wszystko przebiegło po Twojej myśli.

Znajdziesz nas na  https://venuu.com/pl/pl/lokale/klub-salvador 

 

Komnaty Salvadora

SALA bAROWA

Najstarsza z naszych komnat, jej tradycje sięgają 17 lat wstecz. Ściany ozdobione przez lokalnych artystów, w większości nawiązują do twórczości Salvadora Dalego. Napojami możesz delektować się przy barze lub przy jednym z trzech stolików koktajlowych. Obserwacja miłej dla oka pracy naszych barmanów jest dodatkowym atutem tej sali.

OGLĄDAJREZERWUJ

SALA GŁÓWNA

„Poznaj nasz świat do góry nogami. Nasza główna sala to miejsce w którym niebo styka się z ziemią! Zaintrygowany/a? Popatrz w górę! Połączenie wygodnych kanap z epoki, klimatycznych lampek o ciepłym blasku oraz szybkiego dostępu do baru. Kto wpadnie raz będzie wpadał już zawsze”

OGLĄDAJREZERWUJ

SALA KOT

Mała wygodna przestrzeń dla maksimum 10 osób. Dobrze skomunikowana z salą główną. Pozostaje świetnym wyborem jeżeli rozmawiając w gronie przyjaciół lubisz trzymać rękę na imprezowym pulsie.

OGLĄDAJREZERWUJ

SALA JACK DANIEL'S​

Doskonała na imprezy w większym gronie. Możesz zarezerwować całą lub tylko część. Klimatyczne ceglane wnętrza z klasycznymi sklepieniami w stylu neorenesansowym sprawiają wrażenie przytulności i bliskości otoczenia jednocześnie.

OGLĄDAJREZERWUJ

PALARNIA

Promujemy alternatywne sposoby spędzania czasu z nikotyną. Na naszej palarni możesz zapalić cygaro, tradycyjną fajkę, e - papierosy. Jednym słowem wszystko za wyjątkiem klasycznych papierosów i nie jest to dyskryminacja acz kultywowanie możliwie „najzdrowszego” sposobu przyjmowania tej popularnej używki. Elektryczny kominek po paru koktajlach będzie grzał jak prawdziwy, a popiersie nosorożca w skali 1:1 może nawet przerazić. Przestrzenna, dwustrefowa, dobrze wentylowana sala stanowi doskonały wybór dla wszystkich, którym puszczenie niezobowiązującego dymka w przytulnych warunkach miłym się zdaje.

OGLĄDAJREZERWUJ

SALA PILSNER

Jedna z naszych najbardziej wydzielonych sal. Była świadkiem wielu szalonych Wrocławskich imprez. Zaczynając od dużych firmowych spotkań, kończąc na szalonych urodzinach naszych stałych gości. Skrywa sekret w postaci starej szafy pełniącej rolę portalu do najbardziej kameralnych stref Salvadora. Zatop się w wygodnych kanapach, zasiądź przy drewnianym stoliku i kreuj własne niepowtarzalne wspomnienia.

OGLĄDAJREZERWUJ

SALA VIP - NARNIA

Skorzystaj z najgłębszych otchłani intymności. Mając dla siebie najnowsze dzieło Salvadora. Za tajemnym przejściem czeka na Ciebie aż 40 wygodnych miejsc w wentylowanej przestrzeni i nie brakuje tam nawet srebrnej tacy. Ciesz się doskonałym serwisem dedykowanej kelnerki w ustronnej ciszy loftowo wykończonego wnętrza i spójrz w oczy uwodzicielskiej Mae West.

OGLĄDAJREZERWUJ